KARMA MAMA aneb „co zaseješ, to si sklidíš“.

Co to je ta KARMA?

Slovo „KARMA“ bývá ze sanskrtu, jednoho z nejstarších jazyků, překládáno jako „čin“. Tento pojem rovněž zahrnuje lidské úmysly, slova, city a prožitky. Tedy jakákoli aktivita nebo myšlenka, a to i ta nejméně významná, vede k určitým budoucím následkům. Může k nim dojít už zítra nebo i po uplynutí několika dalších životů, avšak dojde k nim zcela nepochybně…. Definic je jistě mnohem víc, ale o slovíčkaření tady teď rozhodně nejde...

Kde se KARMA vzala na KAAMO?

Vlastně ani nevím, co nakonec rozhodlo, že máme na KAAMO přírodní kosmetiku od KARMA MAMA, protože původně měl KAAMO nabízet hlavně oblečení pro dětičky z nejkvalitnějších materiálů, které jsou šetrné k přírodě, ke zdraví těch nejmenších, a jejich výrobci respektují práva zaměstnanců farmářů i výrobců. Že by nějaký „úmysl“?


Začalo to nějak takhle…

LEONIE

Karma Mamam Leonie„Hi Kamila, I am looking for….and I believe our products could fit your other brands very well“, píše Leonie, zakladatelka KARMA MAMA, na začátku září.

Proč ne? Holandská přírodní kosmetika zní dobře, ale nevím, netuším, pojďme si raději zavolat. Volaly jsme si na několikrát. Poprvé mě zastihla v nemocnici na návštěvě maminky, pak jsem zase vyrušila já ji, následovalo dalších pár marných pokusů. Říkala jsem si, tak z tohohle asi nic nebude, ale nakonec se nám spojení podařilo, mně z parkoviště před Ikeou, Leonii zrovna ze Španělska. A z původně krátké představovačky byl nakonec telefonát na více než půl hodiny. Bylo toho tolik, o čem jsme si chtěly povídat. A tady se asi ke slovu dostává ten „cit“.

Spontánní rozhodnutí

Ano, přesně tak to bylo. Nevíte, co z toho bude, ale chcete to zkusit, a jdete do toho, ať to dopadne jakkoliv. Protože to nejhorší, co vás může potkat, je osobní zkušenost a ta je vlastně většinou fajn, nebo ne? A i přesto, že moje vlastní zkušenosti z období nastávající a kojící maminky sahají již do minulosti, tak mě tyto krémy, mastičky a olejíčky od KARMA MAMA zaujaly ještě před tím, než jsem je stihla vyzkoušet.

Oni jsou totiž „multifukční“!

A to mě strašně baví. Už jsem unavená používáním stovek lahviček a nádobek na kosmetiku pro různé účely, stejně většinou skončí v koši, protože se v tom množství nestihnou spotřebovat, nebo v té záplavě nakonec zapomeneme, na co vlastně jsou, jak je používat, v jakém pořadí a tak dále…

A jak to „multifunguje“?

DSC_0584 strihTak schválně, napadlo by vás někdy, že třeba hojivý balzámek na dětskou prdelku můžete použít i jako krém na ruce nebo balzám na rty? Že máslo proti striím, výživná péče plná bambuckého másla a panenského kokosového oleje, má protistárnoucí účinky? Mycí gel je vhodný pro nejjemnější pokožku a vlásky novorozenců, ale nic nebrání zbytku rodiny, aby ho používali také? A tím nekončíme. Zklidňující olej má antibakteriální, protiplísňové, protizánětlivé účinky a výrazné hydratační vlastnosti, snadno se vstřebává, nezanechává mastný pocit a funguje skvěle po koupeli nebo jako masážní olej. Vhodný je nejen pro novorozence, ale i pro zbytek celé rodiny. A zrovna tak i tělový krém, který skvěle vyživí pokožku dětí i dospělých a strašně krásně voní. A uhodnete, který je můj nejoblíbenější? Tělový olej, jeho vůně je silně návyková a já ho používám nejen pro jeho blahodárné účinky na pokožku, které jistě brzy pocítím, ale i jako aromaterapii.

Co jsem zasela, to si sklidím…

A s tím počítám… Budoucnost a možná až příští život ukáže, koho si KARMA MAMA získala a koho ne. A ať už ten svůj „čin“ definuji jako úmysl, cit, nebo prožitek, rozhodně byl hnacím pohonem mého rozhodnutí, že KARMA MAMA na KAAMO patří!

A protože na každou akci následuje reakce, jsem moc zvědavá, jaká bude ta Vaše. Být Vámi, tak si ten „prožitek“ ale určitě nenechám ujít! Mrkněte na nabídku.

Vaše,

Kamila KAAMO Handlová