test

Kvalitu dětského zboží

Oblečení z biobavlny je měkké, jemné a příjemné na nošení. Vlákna biobavlny nebyla oslabena chemikáliemi, proto je oblečení odolnější, má delší životnost a jeho kvalita se nesnižuje po několika vypráních.

Originální dětskou módu

Pestré a jedinečné oblečení, nadčasový design, který baví a neomrzí, vybrané kousky jsou unisex.

Zdravotní nezávadnost materiálu

Oblečení z organické bavlny neobsahuje zbytky jedovatých chemikálií, protože se nepoužívají při pěstování bavlny a výrobě oblečení. Proto je naše oblečení hypoalergenní, šetrné a jemné k citlivé dětské pokožce.

Šetrnost k přírodě

Žádné pesticidy při pěstování organické bavlny ani jiné nebezpečné chemikálie při výrobě. Neničí se půda a neznečišťuje se voda. Prostě udržitelná móda. 

Férovou módu pro děti

Při pěstování a výrobě jsou respektována práva farmářů a dělníků na bezpečné pracovní podmínky a férové výdělky v souladu s principy Fair Trade.

Certifikát GOTS

Celosvětově uznávaný certifikát zaručující kvalitu, odolnost, pěstování a výrobu šetrnou k přírodě a Fair Trade.

 

Všechny produkty máme skladem, garantujeme rychlé doručení, našim zákazníkům nabízíme dopravu zdarma od 1500 Kč, dárky k objednávce, objemové slevy a členství ve věrnostním programu KAAMO Family.

Více o nás a o tom, co Vám můžeme nabídnout, si přečtěte zde. Další články na téma udržitelné a férové módy z biobavlny najdete na našem blogu.

Těším se na Vás!.

Váš KAAMO

Kamila Handlová

Nevyplňujte toto pole: