Hurá, je to tady!!! První dávka podzimu od německé Walkiddy pro milovníky lesa a zvířátek.

První dávka podzimu od německé Walkiddy právě dorazila. Podzimní kolekce WalkiddyJe určena všem milovníkům lesa a zvířátek, která v něm žijí.

Medvěd grizzly a jelení rodina potěší děvčátka i chlapce, miminka i děti, které již chodí do školky a do školy. Oblečení od Walkiddy je nově až do velikosti 140 oproti původní 128 a díky tomu můžete udělat radost i větším dětem.

Se vzorem Grizzly Bears (v zajímavé barevné kombinaci hnědých medvědů na žlutém pozadí) vám nabízíme dlouhý kojenecký overal, tričko s dlouhým rukávem, dívčí tuniku, mikinu přes hlavu, legíny, prodlouženou čepici „beanie“ a nákrčník.

S motivem Deer Family (jelení rodinka v odstínech hnědé na zeleném pozadí navozujícím atmosféru lesa) nyní v nabídce oblíbené zavinovací body a kojenecké tepláčkytričko s dlouhým rukávem, dívčí sportovní šaty, mikina přes hlavu, legíny, prodloužená čepice „beanie“ a nákrčník.

Medvědí vzor skvěle doladíte jednobarevnými kousky v barvě Mineral Yellow, na rozdíl od jelení rodinky, té to dohromady více sluší s odstínem zelené Olive Green. V barvě Mineral Yellow i Olive Green nabízíme tričko s dlouhým rukávem, legíny, zimní čepici beanie a zimní nákrčník, obojí s fleecovou podšívkou, které se budou hodit, až začne opravdu přituhovat.

CHCI SE MRKNOUT NA PODZIMNÍ NOVINKY OD WALKIDDY -->