Vítejte v našem KAAMO světě!

Jmenuji se Kamila Handlová a chtěla bych vám představit svůj KAAMO svět barev, zábavy a nejvyšší kvality.

Kamila slow days 2_edit

Jedním z klíčových pojmů v našem internetovém obchodě je udržitelná móda či slowfashion. Dříve bylo běžné, aby se dětské oděvy dědily nejen ze sourozence na sourozence, ale například i z generace na generaci. To je ale možné pouze s kvalitním dětským oblečením, které je odolné proti opotřebení, což Vám může zaručit například biobavlna. Pokud je oblečení kvalitní, může s Vaším dítětem také „růst“. Například ze šatiček pro malou slečnu se později stane tunika k legínám, a nakonec pěkné tričko. Tímto způsobem můžete nejen ušetřit svou peněženku, ale také naši planetu!

Vždy jsem se zajímala o dětské oblečení z organické bavlny, protože je šetrné ke zdraví našich dětí a také k přírodě. Nikdy mě ale žádné oblečení z bio-bavlny nezaujalo svým vzhledem. Ale v roce 2017 jsem se díky přátelství s Finkou Johannou dozvěděla o oblečení z organické bavlny ze Skandinávie, které nebylo mdlé a nezáživné jako to, se kterým jsem se do té doby setkávala. Takového oblečení pro děti bylo našem trhu málo, a já jsem se rozhodla to změnit a přivést nové značky k nám. Začala jsem se značkou Maxomorra a postupně přidávám další značky. Více o mé cestě k udržitelné módě si můžete přečíst na blogu.

Na co se u mě můžete spolehnout?

Ať si u nás vyberete kteroukoliv značku, vždy se u našeho dětského a kojeneckého oblečení můžete spolehnout na:

1. KVALITNÍ DĚTSKÉ A KOJENECKÉ OBLEČENÍ

Všechno námi prodávané dětské oblečení je vyrobené z kvalitní organické bavlny. Díky tomu je oblečení měkké a jemné na dotek, příjemné na nošení a odolné proti opotřebení. Vlákna biobavlny nebyla oslabena chemikáliemi, proto se nepoškodí tak snadno jako klasická bavlna, je odolnější, déle vydrží a jeho kvalita se nesnižuje po několika vypráních (nesrazí se, nevyblednou barvy a zachová svůj tvar). I když je pravda, že oblečení z organické bavlny bývá obvykle dražší než oblečení z klasické bavlny, z dlouhodobého hlediska přesto ušetříte. Všechno naše oblečení je od výrobců s certifikátem GOTS, který je neuznávanější zárukou kvality oblečení.

2. ZDRAVOTNĚ NEZÁVADNÉ ODĚVY

Oblečení z biobavlny neobsahuje zbytky jedovatých chemikálií používaných při pěstování bavlny a výrobě oblečení. Proto je oblečení na našem e-shopu hypoalergenní, šetrné a jemné k citlivé pokožce dítěte. 

3. ORIGINÁLNÍ DESIGN

Přinášíme na náš trh značky, které jsou nejen kvalitní, ale také originální svým designem. Od pestrobarevných veselých kousků, které v kombinaci s jednobarevnými kusy vytváří originální outfit, až po elegantní černobílý design. Vybíráme nadčasové designy, které děti baví a neomrzí se. S ohledem na udržitelnost se oblečení našich značek nevyrábí v masovém měřítku a je tak více jedinečné. 

4. ŠETRNOST K PŘÍRODĚ

Při pěstování organické bavlny se nepoužívají pesticidy ani nebezpečné chemikálie při výrobě. Proto není ničena půda, nejsou znečišťovány naše oceány a řeky a tím pádem nedochází k negativním vlivům na život v nich a kolem nich. A v neposlední řadě se ušetří hodně vody.

5. FÉROVÁ MÓDA

Pro naše dodavatele je samozřejmostí férový přístup k pracovníkům a sociální odpovědnost, a proto jsou při pěstování bavlny a výrobě oblečení respektována práva pracovníků na bezpečné pracovní podmínky a férové výdělky v souladu s principy Fair Trade.

6. CERTIFIKACE GOTS

Abychom Vám mohli garantovat vše výše uvedené, prodáváme pouze ty značky, které mají nejpřísnější certifikaci GOTS. Ta je zárukou ekologické kvality a sociální odpovědnosti v každé fázi výroby. Je přísně kontrolována počínaje pěstováním bavlny, přes její zpracování až po konečný produkt. Přečtěte si na našem blogu o problémech spojených s výrobou oblečení běžným způsobem a vždy hledejte logo GOTS na každém kusu oblečení. 

7. DÁVÁM OBLEČENÍ DRUHOU ŠANCI

Děti tak rychle rostou! Naše zboží je ale velice kvalitní a byla by škoda mu nedat druhou šanci ještě dobře sloužit. Když mi pošlete zpět použité oblečení, které jste zakoupili u nás, dostanete slevu až 20 % na příští nákup. Oblečení nabídneme k prodeji jako použité oblečení ve slevě. Tím dáváme oblečení "druhou šanci" v souladu s principy udržitelnosti a nabízíme dostupnou alternativu dalším rodinám.

 

Za kvalitu svého zboží ručím a ráda vám zodpovím jakékoliv dotazy. Více o tom, na co si dávat pozor při výběru dětského oblečení, se také můžete dozvědět v mém videu. Vše máme skladem, a proto vám objednané zboží dodáme rychle. Na naší prodejně ve Velkých Přílepech si po předchozí domluvě všechno můžete prohlédnout a vyzkoušet a přesvědčit se, že naše oblečení vypadá ve skutečnosti ještě lépe než na fotografiích.

Do nabídky jsme zařadili také vonné svíčky Blanche z bavlněné voskové směsi. Tyto přírodní svíčky jsou 100% rozložitelné, pouze rostlinného původu a neobsahují žádné toxické látky. Zachovávají si špičkovou kvalitu i přesto, že neobsahují parafín, ropný ani včelí vosk ani jiné živočišné složky.

Budu ráda, když si o mé cestě k udržitelné módě přečtete ještě trochu více v článku na mém blogu.

Váš KAAMO

Kamila 

Tlačítko Chci nakupovat