První jarní novinky právě dorazily!

Seznamte se s prvními jarními novinkami. Vaše děti si je ihned zamilují.

S blížícím se jarem přicházejí i svěží jarní novinky od naší oblíbené Maxomorry. Tulipány, buldozery a myšky ládující se sýrem mají v našem obchodě premiéru, o to víc jsme se na ně těšili. Doprovází je oblíbené lišky, jen v trochu jiné podobě. Z nových vzorů jsme nadšení a věříme, že vaše holčičky a kluci budou také. Kombinujte nejlépe s jednobarevnými kousky ve žluté DESERT a azurově modré AZURE, ale fantazii se meze nekladou.

A co v novinkách najdete tentokrát?

• Trička a bodýčka s krátkým rukávem, tepláčky a legíny. • Áčkové i balónové šatičky s krátkým rukávem, krátké pyžamko a spodní prádlo. • Pro miminka dlouhý overal a šatičky bez rukávů. Knoflíky na ramenou usnadní oblékání i svlékání. Hodí se jak k vrstvení s jednobarevnými kousky, tak na léto jen tak. • Nabídka denimových kousků se rozrostla o kalhoty jogger, laclové džíny a laclovou sukni. • A nepřehlédněte nové velikosti 92/98 a 146/152.

Náš TIP: Největším HITEM této kolekce je oboustranná mikina raglánového střihu s kapucí a zapínáním na zip. Je vyrobena ze dvou vrstev látky, vnitřní strana je jednobarevná, vnější vzorovaná, ale rub a líc nerozeznáte. Funkční kapsy jsou na obou stranách. Vaše děti ocení, že mohou střídat strany podle nálady, nebo když si jednu zrovna ušpiní.