Karma Mama

O značce

KARMA MAMA je z Holandska, je organická a pohání ji „zelená věda“. Kolekce 2019 vychází z přesvědčení o tom, že rostliny nám můžou nabídnout víc než syntetika. „Věříme, že vaše kůže si zaslouží jen to nejlepší, a ještě mnohem víc.“ Výrobky od KARMA MAMA nejenže krásně vypadají, ale to nejdůležitější se nachází uvnitř. Základem jsou čisté přísady, kterým můžete důvěřovat, účinné vzorce, které fungují, a nezištná mise něco naší přírodě vrátit.

Juiste_logo_in_scherpte_600x

 

Receptury od KARMA MAMA jsou plné těch nejaktivnějších organických složek, které naše planeta poskytuje. Jsou to například panenský kokosový olej, aloe vera, jojobový olej a bambucké máslo. Nedílnou součástí receptur jsou také osvěžující vůně nejcennějších esenciálních olejů.

Na cokoliv se pokožka Vašich miminek, dětí i Vaše vlastní zeptá, KARMA MAMA zná odpověď. A dělá to přirozeně a bezpečně. Je dostatečně jemná pro nejjemnější pokožku novorozenců a stejně tak přirozeně vyživuje pokožku dospělých a dětí.

Karma Mama nikdy netestuje své výrobky na zvířatech, protože tyto chlupaté přátele miluje stejně jako vy. Je netoxická a 100% bez obsahu škodlivých chemikálií jako jsou parabeny, silikony, laurylsulfát, syntetické vůně a barviva, glykoly a TEA (Triethanolamine).

Přírodní péče o pleť navržená s láskou v Holandsku a vyrobená malou rodinnou firmou v Thajsku, která upřímně ctí naši planetu a její členové jsou neustálým zdrojem obdivu i inspirace.

Příběh KARMA MAMA

Leonie, zakladatelka KARMA MAMA, říká, že je to příběh semínka, ze kterého vyrostla rostlina. Kam až její paměť sahá, vždy se zajímala o přírodní a botanické formy péče o pleť. I ona dříve používala jen konvenční přípravky, které ale zanechávaly její pokožku neuspokojenou. Leonie cítila, že je pokožka si žádá „něco lepšího“. Začala se zajímat o složení přípravků, ale dlouhé seznamy ingrediencí a vágní záruky toho, jak jsou konvenční přípravky bezpečné, jen podporovaly její neustálý boj. A protože dostupnost přírodních alternativ na trhu je stále omezeně dostupná, rozhodla se, že si vytvoří svoje vlastní. A tak se narodila KARMA MAMA. Přírodní a organická značka péče o pleť navržená tak, aby vyhovovala potřebám hrdých matek a jejich milovaných miminek.

Cesta k přírodním produktům péče o pleť ji při jejím hledání čistých, výživných a efektivních receptur dovedla až do Jihovýchodní Asie. Když poprvé vstoupila na nedotčené pobřeží Thajska, věděla, že našla něco výjimečného.

Země byla plná překvapivého množství bohatých ingrediencí, jako jsou například panenský kokosový olej, aloe vera, gotu kola a další biologicky aktivní látky, které si kdy sotva dokázala představit. Pak ji kamarád seznámil s fyto-kosmetologem specializujícím se na aromaterapii. Společnými silami začali sestavovat rostlinné receptury, které obsahují za studena lisované oleje a rostlinné výtažky nejvyšší kvality.

Během tohoto dobrodružství nastavil jihovýchodní asijský region Leonii svoje dvě tváře: vřelé úsměvy, zlaté břehy a krásnou přírodu a naproti tomu drsnou realitu milionů dětí, které denně bojují o právo na vzdělání, dostupnou lékařskou péči a jsou v neustálém nebezpečí, že se stanou oběťmi obchodníků s dětmi. Byla poháněna touhou dát něco na oplátku kultuře a zemi, od které toho tolik dostala.

A tak vznikl název: KARMA MAMA, vychází z přesvědčení o tom, že přesně zachycuje podstatu toho, za čím si Leonie stojí. Komunitní značka, která nabízí maminkám a jejich dětem čistou a organickou péči o pleť a současně podporuje matky, děti a rodiny, které to nejvíce potřebují.

Karma Mama Leonie 2Od doby vzniku společnosti Karma Mama v roce 2019, je spojení s renomovanými organizacemi, které podporují smysluplné projekty, například Friends International, její prioritou číslo jedna. KARMA MAMA přispívá 1 euro ze zisku z každého produktu na podporu těchto projektů. Zakoupením jednoho z našich produktů se můžete stát přímou podporou spravedlivých mezd pro ženy a místní podniky.

„Jsem obrovsky hrdá na to, že se s Vámi můžu dělit o své přirozeně se rozvíjející produkty péče o pleť. Vytvořeno v Holandsku - vyrobeno v Thajsku.“

„Přeji vám lásku a štěstí, dnes a navždy. Leonie x“

www.karma-mama.com