Meyadey

Meyadey je švédská značka dětského oblečení, která byla založena v roce 2019. Je to mladší sestra celosvětově známé a oblíbené značky Maxomorra. Zakladatel Johan Storm dlouho cítil nutkání vytvořit něco nového, co by ale kontrastovalo s hlasitou a živou energií Maxomorry. A tak se zrodila Meyadey. Její název je inspirován jménem jeho dcery Meya a švédskými slovy „já“ (mig) a „vy“ (dig). Je to hra se slovy symbolizující jednotu, individualitu a přátelství.

nova znacka meyadey

Hodnoty a závazky Meyadey jsou stejné jako u její starší sestry Maxomorry. Jsou založeny na udržitelnosti a poctivosti. Každý jednotlivý produkt je pečlivě zvažován již od úplného začátku počínaje prvními náčrtky přes pečlivý výběr tkanin, jejich potisk a nakonec ušití. Je to GOTS certifikovaná značka, a tak se v každém svém kroku snaží být co nejšetrnější k životnímu prostředí a také společensky odpovědná. Meyadey záleží na tom, aby její dětské oblečení bylo co nejkvalitnější, jejím cílem je tedy vytvářet prémiové dětské a kojenecké oblečení, které je ale cenově dostupné a stylové.

Každý nápad pokaždé začíná hrubým náčrtem na kousku papíru. Ale místo toho, aby jej v Meydey zdokonalovali a zdokonalovali, upřednostňují ty nepředvídatelné a o to víc realistické výsledky. Jejich návrhy mají být jemné a mají mít lidský dotek, který ukazuje, že všechno, co dělají, pochází přímo z jejich srdcí.

Autorem originálních kreseb značky Meyadey je návrhářka Maaike Boot, která již v minulosti s Maxomorrou spolupracovala na jejich dřívější oblíbené kolekci PLUS.

CHCI SE MRKNOUT NA UDRŽITELNOU MÓDU OD MEYADEY -->