Dejte oblečení druhou šanci

Děti tak rychle rostou! Je těžké jim kupovat kvalitní oblečení, když se někdy zdá, že vyrostly přes noc! Věříme v kvalitu našeho zboží a že si zaslouží druhou šanci. Proto jsme pro vás připravili program "Druhá šance". Když vaše děti vyrostou z oblečení zakoupeného u nás, jednoduše nám ho pošlete a dostanete od nás slevu až 20 % na váš příští nákup u KAAMO (výše slevy závisí na stavu oblečení). My oblečení vyčistíme, případně i opravíme a nabídneme k prodeji jako použité oblečení ve slevě v našem secondhand Druhá šance. Tím dáváme oblečení druhou šanci v souladu s principy udržitelnosti a slowfashion a nabízíme dostupnou alternativu dalším rodinám. Přijímáme oblečení v jakémkoliv stavu. Chápeme, že dětský život je plný "nehod", které odnese jejich oblečení. Smyslem našeho programu "Druhá šance" je zbavit rodiče části starostí s oblečením a nechat jeho další využití na nás. Oblečení, které již bude za hranicí své životnosti, necháme ekologicky zlikvidovat za vás.

Pošli zpět_1_1

A jak tedy postupovat?

  • Vyplňte formulář níže, abychom věděli, že máme od vás očekávat balíček. Do zprávy uveďte číslo objednávky. Najdete ho ve vašem zákaznickém účtu.
  • Zboží nám pošlete na adresu Kamila Handlová, Vančurova 633, Velké Přílepy, 25264 nebo využijte službu "Mezi námi" od Zásilkovny. V tomto případě vyberte pobočku: Papírnictví a hračky u Elišky, Pražská 130, Velké Přílepy. Doporučujeme využít krabici nebo obálku, ve které jste zboží dostali o nás.
  • Až balíček od vás obdržíme, posoudíme stav oblečení a zašleme vám na zadaný email kód na slevu až 20 % na příští nákup.
  • Slevový kód zadáte přímo v nákupním košíku při objednávce.

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: